Dom w Mysłowicach – Wesołej

Dom w Mysłowicach – Wesołej

Opis

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w prestiżowej dzielnicy Mysłowic – Starej Wesołej, ulica Krzywa. W otoczeniu znajdują się wyłącznie nowe budynki zabudowy jednorodzinnej, dojazd od strony ul. 3 Maja. Dojazd do drogi nr 86 zajmuje nie więcej niż 5 minut, do autostrady A4 – 8 minut, do centrum Katowic – 12 minut. Przyszły nabywca doceni ciszę, spokój, tereny rekreacyjne oraz szybki dojazd do centum miasta jak i miast ościennych.

Zbywana nieruchomość stanowi działkę gruntu o powierzchni 1400 mkw na której usytuowany jest budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej wynoszącej 246,57 mkw
Budynek w trakcie budowy. Obecnie stan surowy zamknięty. Oddanie do użytkowania -II połowa 2021, zdjęcia z budowy wkrótce.
Budynek zgodny z obowiązującymi trendami zapewniającymi domownikom komfort i wygodę:
PARTER (151,05 mkw): część dzienna, składa się z przestronnego salonu z jadalnią (33,49mkw), kuchni (11,96 mkw), wiatrołapu (13,24 mkw),holu (17,19 mkw), spiżarki (3,43 mkw), gabinetu/pokoju (10,88 mkw), garderoby (5,6 mkw), pomieszczenia gospodarczego (3,02 mkw), pomieszczenia gospodarczego 2 (3,51 mkw),łazienki (3,70 mkw), śluzy (9,03 mkw)oraz garażu dwustanowskowego (36 mkw). Salon bardzo słoneczny z wyjściem na taras (z zejściem do ogrodu).
PIĘTRO (95,52 mkw): komunikacja (11,87 mkw), pokój (13,95mkw), garderoba (3,57 mkw), łazienka (7,62 mkw), pokój (15,09 mkw), łazienka (5,51 mkw), garderoba (6,43 mkw), pralnia (4,17 mkw), komunikacja (3,23 mkw), salon + kuchnia (17,01 mkw), sypialnia (4,79 mkw) , garderoba (0,93 mkw), łazienka (1,35 mkw) .
Unikatowy projekt umożliwia podział budynku na części:- pierwszą- typowo mieszkalną oraz drugą, w zależności od preferencji- „na biuro, pracownie” dla osób prowadzących działalność gospodarczą, lub jako niezależne mieszkanie dla dorastającego dziecka bądź osoby starszej. Może pełnić również funkcje rozrywkowe- jako strefa przyjęć/ bawialnia dla dzieci.
Budynek wyposażony w rekuperację; instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną, ogrzewanie podłogowe (nowoczesne energooszczędne ogrzewanie elektryczne- maty grzewcze), fotowoltaike (przyłącze)- wyprowadzenie na dachu.
Budynki charakteryzują się nowoczesnością, przemyślanym rozkładem pomieszczeń oraz bardzo dobrym doświetleniem wnętrza. Do największych zalet projektu można zaliczyć:
topowa lokalizacja
podział budynku na dwa skrzydła, który umożliwia szeroki wahlarz rozwiązań funkcyjnych
nowoczesna architektura z duża ilością przeszkleń
doskonała ekspozycja względem stron świata
zagospodarowanie terenu.
Stan deweloperski obejmuje (cena z ogłoszenia):
instalacje: elektryczna, wod- kan, grzewcza, rekuperacja, fotowoltaika (przyłącze)
ściany- gładź gipsowa pomalowana na biało, podłogi wylewki
schody drewniane
ocieplenie styropian grafitowy
tynki zewnętrzne akrylowe
blachodachówka w rąbek
okna plastikowe VEKA
rolety zewnętrzne
drzwi zewnętrzne
brama garażowa na pilota
balustrady zewnętrzne
kostka brukowa (podjazd + miejsce parkingowe oraz chodnik)
parapety zewnętrzne
oświetlenie zewnętrzne
wyłączniki i gniazda elektryczne zewnętrzne
ogrodzenie
wyrównanie terenu, wysypanie warstwy humusu (teren przygotowany do zasiania trawy)
zbiornik retencyjny na deszczówkę

Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych prac i doprowadzenia budynku do stanu „pod klucz” tj,
podłogi ceramiczne/ panele w salonie i pokojach
drzwi wewnętrzne (typu Porta)
kafelki w łazienkach (Tubądzin, Villeroy&Boch)
armatura w łazienkach (Ideal Standard)
ceramika w łazienkach (Ideal Standard)
kafelki w kuchni (tubądzin, Villeroy&Boch)
parapety wewnętrzne
wyłączniki, gniazda elektryczne wewnętrzne
balkon płytki

Cena do uzgodnienia.

Istnieje możliwość zakupu budynku oddanego do użytkowania.

Budynek wybudowany został w technologii prefabrykowanej co zapewni skuteczną izolację cieplną i zminimalizuje koszty ogrzewania (zgodnie z obliczeniami specjalistów, podczas gdy tradycyjny dom pochłania ok. 110 Kwh/m² w skali roku, dom energooszczędny o tej samej powierzchni potrzebuje jedynie 40 KWh/m²). Tego typu budownictwo charakteryzuje się wysoką szczelnością, zdrowymi warunkami mieszkania (bardzo istotne dla alergików) oraz wzmożoną prezycją wykonania. Należy pamiętać, że prefabrykacja w zakładzie pozwala na osiągnięcie wyższej dokładności wykonania niż w przypadku budowy od podstaw. Co więcej, cały proces produkcji odbywa się bez wpływu warunków atmosferycznych. Dzięki temu dom w tej technologii charakteryzują się wyjątkowo stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Budowa domów w technologii energooszczędnej nie wpływa negatywnie na środowisko. Drewno, w porównaniu do innych materiałów, np. do stali, nie wymaga dużych ilości energii do pozyskania i przetwarzania oraz nie przewodzi ciepła, co w znacznym stopniu wpływa na redukcję mostków termicznych, a w konsekwencji na obniżenie zużycia energii. Oznacza to mniejszą emisję trujących gazów do atmosfery oraz dostosowanie się do wymogów unijnych. Zgodnie w unijnymi dyrektywami wszystkie budynki powstające po 2021 roku muszą być budowane w technologii energooszczędnej.

Szczegóły

Działka

1400 m2

Powierzchnia użytkowa

246,57 m2

Galeria

Facebook

Google Plus